Siedmiogród, grosz, 1612
Siedmiogród, grosz, 1612
Cena wylicytowana: 105 zł
136003
| Opis: |
Siedmiogród - Gabriel Batory 1608-1613, grosz, 1612, Nagybánya |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Resch 166-175 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 442
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
5) 60 zł
| min |