Ryga- miasto, szeląg, 1570
Ryga- miasto, szeląg, 1570
Cena wylicytowana: 90 zł
135996
| Opis: |
Ryga- miasto, szeląg, 1570, Ryga |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, piękny egzemplarz |
Haljak 944 |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1014
1) 90 zł
| min |