Polska, 10 złotych, 1971
Zakończenie: 02-02-2017 22:22:20
Polska, 10 złotych, 1971
202452
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1971, Warszawa, FAO - Chleb Dla Świata - PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P275a |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 178