Polska, szóstak, 1627
Zakończenie: 02-02-2017 21:44:00
Polska, szóstak, 1627
135955
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1627, Kraków |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 1266 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221