Finlandia, 20 kopiejek, 1824

Finlandia, 20 kopiejek, 1824

Finlandia, 20 kopiejek, 1824

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 21:11:40
202388
Opis: Finlandia - Waxel-Depositions-och Lane Bank, 20 kopiejek, 1824, numeracja 180161
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: strona odwrotna zdublowana - podklejona papierem, liczne złamania, sklejone naddarcie i dziura, po konserwacji, przyzwoita prezencja, rzadkie
Literatura: Pick A24

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 186

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  250 zł