Polska, 1 złoty, 15.08.1939

Polska, 1 złoty, 15.08.1939

Polska, 1 złoty, 15.08.1939

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:52:00
136146
Opis: Polska - Bank Polski na emigracji 1939-1952, 1 złoty, 15.08.1939, seria A 9232193
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania, wyblakły papier, po konserwacji
Literatura: Lucow 1006 (R5), Miłczak 79

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 502

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 050 zł
4)  960 zł
5)  920 zł
6)  900 zł