wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money, Kolekcja Lucow,..

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:34:20
135652
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money, Kolekcja Lucow, tom II 1916-1923
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A4+, twarda oprawa z obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 2. części największego zbioru banknotów polskich, bardzo niski nakład - najrzadszy tom

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 374

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  2 600 zł
4)  2 200 zł
5)  1 650 zł
6)  1 600 zł
7)  1 550 zł