wydawnictwa polskie, František Cach - Nejstarší České Mince; dodatky; vol.IV; Praha 1982

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 20:32:40
136282
Opis: wydawnictwa polskie, František Cach - Nejstarší České Mince; dodatky; vol.IV; Praha 1982
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: format ok. B5, 48 stron i 6 tablic, oprawa kartonowa z obwolutą, pięknie zachowane

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 849

1)  30 zł