Litwa, denar (pieniądz litewski), 1392-1394
Cena wylicytowana: 160 zł
132513
| Opis: |
Litwa - Witold 1392-1430, denar (pieniądz litewski), 1392-1394, Łuck, Aw: Lew kroczący w prawo, Rw: Krzyż |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.31 g, patyna, bardzo rzadki |
Huletski-Lit 110, Ivanauskas'13 3V (RR) |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 320
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 150 zł
4) 95 zł
5) 50 zł
| min |