Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 22:30:40
130776
Opis: Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, szeląg, 1764, Mitawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kruggel-Kurland 6.1.2.2.

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 202

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  40 zł
4)  28 zł