Księstwo Kurlandii, szeląg, 1576

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2017 22:29:40
130743
Opis: Księstwo Kurlandii - Gotthard Kettler 1562-1587, szeląg, 1576, Mitawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kruggel-Kurland 1.4

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 387

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  34 zł