Zakończenie: 26-01-2017 20:30 ÷ 22:28
Polska, ort, 1621
132919
na awersie PRVS M | III |
190 zł szac. 300 zł 173 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal na 50 rocznicę Powstania Narodowego 1863-1913
133497
niesygnowany, Aw: Popiersie Kościuszki w lewo, Rw: Poziom... | III+ |
65 zł szac. 100 zł 442 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1900 O
133713
| I/I- |
155 zł szac. 250 zł 223 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Szwajcaria, batzen, XVI w.
133636
| III- |
100 zł szac. 150 zł 176 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Austria, 1/2 krajcara, bez daty
134052
| III+/II- |
7 zł szac. 10 zł 1167 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne
135596
Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej Φ... | III |
65 zł szac. 100 zł 575 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 976-982
135355
| III+ |
260 zł szac. 400 zł 209 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 989-995
135368
| III |
310 zł szac. 500 zł 179 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, X/XI w.
135540
Aw: Popiersie w prawo (św. Maurycy?), fragment napisu SES... | IV |
155 zł szac. 100 zł 109 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, halerz miejski, 1419-1437
131823
Aw: Głowa św. Jana trzy-czwarte w lewo w obwódce i napis ... | II |
50 zł szac. 80 zł 119 wyświetleń |
2 | zakończona |