Austria, 1/2 krajcara, bez daty

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 7 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2017 21:46:40
134052
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, 1/2 krajcara, bez daty, Wiedeń
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1629

Cena końcowa: 7 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 1167

1)  7 zł
2)  6 zł