Rosja, odważnik 24 dole, (1890-1900) /АД

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 19-12-2016 18:00
Zakończenie: 29-12-2016 22:50:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:50:20
134228
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, odważnik 24 dole, (1890-1900) /АД
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 1.04 g, rzadkie, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 264 (R1), Kazakov 813

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 411