Niemcy, 5 marek, 1906 J

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1906 J

Niemcy, 5 marek, 1906 J

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:44:20
134587
Opis: Niemcy - Brema- miasto, 5 marek, 1906 J, Hamburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 20, Jaeger 60

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 320

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  480 zł