Niderlandy, 1/4 guldena (5 stuivers), 1759
Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Cena wylicytowana: 250 zł
134229
Opis: |
Niderlandy, 1/4 guldena (5 stuivers), 1759, Holandia |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
bardzo ładne, patyna |
Delm. -, Purmer Ho67, Verk. 54.3 |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 149
1) 250 zł
2) 240 zł
3) 220 zł
4) 150 zł
min |