Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, 1655

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:37:00
201986
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Flandria, 1/4 patagona, 1655, Brugia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 313

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 165

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  50 zł