Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1637

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:32:40
134585
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/2 patagona, 1637, Antwerpia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 301

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 193

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  150 zł