Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1623

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:30:20
202005
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, patagon, 1623, Antwerpia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mennicza wada krążka, ciemna patyna
Literatura: Delmonte 293, Dav. 4462

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 493

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  145 zł