Włochy, półgrosz, XV w.

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Włochy, półgrosz, XV w.

Włochy, półgrosz, XV w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:45:40
134205
Opis: Włochy - Florencja, półgrosz, XV w., Aw: Lilia i napis FLORENTIA, Rw: Półpostać św. Jana Chrzciciela i napis IOHANNES B
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.47 g, patyna
Literatura: CNI XII.XVIII.14

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 223

1)  125 zł
2)  120 zł