Śląsk, halerz miejski, 1419-1437

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:41:40
131832
Opis: Śląsk - Księstwo Wrocławskie - Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz miejski, 1419-1437, Wrocław, Aw: Głowa św. Jana trzy-czwarte w lewo w obwódce i napis M-*-W-M-*-W; Rw: Lew czeski kroczący w lewo, pod nim *
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.32 g, patyna
Literatura: Frynas S.Wroc.9.1 var, Kop. 8765h (R2), Fbg 100c

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 237

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł