Republika Rzymska, denar serratus, 118 pne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:37:00
134191
Opis: Republika Rzymska - L. Licinius Crassus i Cn. Domitius Ahenobarbus 118 pne, denar serratus, 118 pne, mennica Narbo, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią X, wokoło L PO3JONI CNF; Rw: Nagi wojownik z włócznią i tarczą, w bidze w prawo, w odcinku L LIC CN DOM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.65 g, patyna, na rewersie punca kolekcjonerska
Literatura: Crawford 282/4

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 327

1)  185 zł
2)  185 zł
3)  150 zł
4)  115 zł
5)  95 zł
6)  90 zł