Włochy, grosso

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 19-12-2016 18:00
Zakończenie: 29-12-2016 20:46:00
Włochy, grosso

Włochy, grosso

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:46:00
132149
Opis: Włochy - Mediolan - Barnaba i Galeazzo II Visconti 1354-1385, grosso, Aw: Herb Sforzów, wyżej orzeł cesarski i napis BERNABOS 3 GALEAZ VICECOMITIS, Rw: Św. Ambroży siedzący na wprost i napis S AMBROSI MEDIOLANV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.39 g, patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: CNI V.IV.19

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 246