Zakończenie: 17-11-2016 20:30 ÷ 22:18
Francja, medal z kardynałem Andre'-Hercule de Fleury, z roku 1736
132464
sygnowany I. DASSIER. F., Aw: Popiersie kardynała i napis... | II+ |
190 zł szac. 300 zł 455 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, ort, 1623
130333
końcówka napisu PRV M | II- |
100 zł szac. 150 zł 151 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Jan Litwiński - Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794 z podaniem historycznem, wydanie II, 1908
131464
| dobry |
125 zł szac. 100 zł 680 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany Katalog Polskich Obligacji Państwowych 1918-1959
132473
katalog wydany przez PTAiN, Warszawa 1990 | II |
80 zł szac. 50 zł 764 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, trias, ok. 304-249 pne
131976
Aw: Popiersie Atremidy Soteira w prawo, ΣΟΤΕΙΡΑ; Rw: Wiąz... | IV+ |
145 zł szac. 150 zł 671 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340-325 pne
131965
Aw: Głowa Satyra w lewo; Rw: Łuk i strzała, ΠΑΝ[ΤΙ] | III+ |
90 zł szac. 100 zł 232 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, stater bilonowy, bez daty
131971
Aw: Popiersie króla w prawo, ..CΙΛΕΩΣ ΡΗCΚΟΥ...; Rw: Popi... | III- |
46 zł szac. 60 zł 242 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma (144 uncje)
131997
Aw: Popiersie króla w prawo, BACIΛΕωC CAYPOMATOY; Rw: Orz... | II- |
680 zł szac. 300 zł 801 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, as, 45-68
131974
Aw: Głowa cesarza Klaudiusza w prawo, nieczytelny napis w... | IV |
85 zł szac. 100 zł 212 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, obol, 49-46 pne
131972
Aw: Głowa Nike w prawo; Rw: Dziób prory w prawo, przed ni... | II |
210 zł szac. 250 zł 241 wyświetleń |
3 | zakończona |