Grecja i posthellenistyczne, as, 45-68
Zakończenie: 17-11-2016 20:41:00
131974
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Kotys I 45-68, as, 45-68, Aw: Głowa cesarza Klaudiusza w prawo, nieczytelny napis wokoło; Rw: Głowa cesarzowej Agrypiny w lewo, ΙΟΥΛΙΑΝ ΑΓΡΙΠΠΙΝΑΝ CΕΒΑCΤΗΝ |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 5.42 g, zielona patyna, bardzo rzadki |
| Literatura: | Stanisławski 151 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 231