Niemcy, talar, 1765

Niemcy, talar, 1765

Niemcy, talar, 1765

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:33:40
132085
Opis: Niemcy - Schaumburg-Lippe - Wilhelm Fryderyk 1748-1777, talar, 1765, Aw: Popiersie w lewo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19.51 g, patyna
Literatura: Dav. 2764

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 418

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  840 zł
4)  400 zł
5)  400 zł