Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:25:00
132092
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 202

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  280 zł
4)  220 zł
5)  160 zł
6)  125 zł