Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1835 MW

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:23:00
132025
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1835 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1152, Plage 372

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 449

1)  420 zł
2)  420 zł
3)  310 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  190 zł