Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:19:00
132103
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, małe Orły i Pogonie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 272, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 97

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł