Polska, grosz wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:17:00
132077
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, grosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 642

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 172

1)  360 zł