Polska, ort, 1668

Polska, ort, 1668

Polska, ort, 1668

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:14:00
131956
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1668, Bydgoszcz, inicjały T.L.B. pod rękawem władcy, herb Ślepowron w tarczy, ozdobna tarcza herbowa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1774

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 145

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  90 zł