Polska, denar, 1596

Polska, denar, 1596

Polska, denar, 1596

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 22:12:20
132133
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, denar, 1596, Gdańsk, duże cyfry daty
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny
Literatura: CNG 145.VII, Kop. 7462 (R2)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 125

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  195 zł
4)  185 zł
5)  180 zł