Polska, denar, 1596
Polska, denar, 1596
Cena wylicytowana: 250 zł
132133
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, denar, 1596, Gdańsk, duże cyfry daty |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna, piękny |
CNG 145.VII, Kop. 7462 (R2) |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 125
1) 250 zł
2) 240 zł
3) 195 zł
4) 185 zł
5) 180 zł
min |