Polska, ort, 1615
Polska, ort, 1615
Cena wylicytowana: 480 zł
132008
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, na awersie duża głowa króla, kropka pomiędzy D L u góry, na rewersie kropka za łapą niedźwiedzia, kulki po bokach krzyża |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
krążek wycięty z końcówki blaszki, ciemna patyna |
Shatalin GD15-8 (R2) |
Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 167
1) 480 zł
2) 470 zł
3) 450 zł
4) 360 zł
min |