Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:50:40
132120
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1583, Wilno
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas'13 4SB42-11

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 133

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł