Polska, denar, 1554

Polska, denar, 1554

Polska, denar, 1554

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:49:00
132125
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Gdańsk, denar, 1554, Gdańsk, wąska korona nad herbem miasta
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: CNG 81.VI, Kop. 7350 (R4), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 434

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  350 zł
4)  210 zł
5)  185 zł