Polska, denar, 1551

Polska, denar, 1551

Polska, denar, 1551

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:48:20
132127
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Wschowa, denar, 1551, Wschowa, Aw: Orzeł heraldyczny z pierścieniem w dziobie; Rw: Tarcza miejska, po bokach 15-51, u góry C*W*F
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, w ładnym stanie zachowania, bardzo rzadki
Literatura: Kop. 8422 (R7), Tyszkiewicz 30 mk

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 983

1)  2 100 zł
2)  2 100 zł
3)  1 250 zł