Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:46:20
132134
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, denar, bez daty, Gdańsk, odmiana z literami M-S, miecz po prawej stronie Orła, korona nad herbem miasta szpiczasta i wąska
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i ładny
Literatura: CNG 49, Kop. 7256 (R3), Slg. Marienburg 7928, Tyszkiewicz 18 mk

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 294

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  460 zł
4)  440 zł
5)  420 zł