Polska, brakteat, I połowa XIII w.

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:42:40
132169
Opis: Polska - Krakowskie - Leszek Biały 1202-1227 lub następcy, brakteat, I połowa XIII w., Orzeł heraldyczny na wprost z głową w lewo, wokoło pierścienie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.17 g, patyna, bardzo rzadka moneta znana ze skarbu krakowskiego
Literatura: Haczewska / Paszkiewicz 13

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 201

1)  1 200 zł