Włochy, grosso

Włochy, grosso

Włochy, grosso

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:35:40
132149
Opis: Włochy - Mediolan - Barnaba i Galeazzo II Visconti 1354-1385, grosso, Aw: Herb Sforzów, wyżej orzeł cesarski i napis BERNABOS 3 GALEAZ VICECOMITIS, Rw: Św. Ambroży siedzący na wprost i napis S AMBROSI MEDIOLANV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.39 g, patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: CNI V.IV.19

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 398

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  250 zł
4)  240 zł