Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:32:20
132139
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku IOHANNES PRIMVS DEI GRATIA REX BOEMIE, Rw: Lew czeski w lewo i napis GROSSI PRAGENSES
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.54 g, patyna, piękny
Literatura: Castelin 8

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 360

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  170 zł
5)  150 zł