Anglia, denar typu small cross, 1009-1017

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:31:40
132138
Opis: Anglia - Aethelred II 978-1016, denar typu small cross, 1009-1017, mennica Lincoln, mincerz Wulfheah, EDELRED REX ANGL / PVLFAH M-O LINCO
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 20 mm, srebro 1.19 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: North 777, Seaby 1154

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 190

1)  1 000 zł
2)  980 zł