Persja, drachma, 562-563 (32 rok panowania)

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2016 21:30:20
131958
Opis: Persja - Sasanidzi - Khusro I Anuszirwan 531-579, drachma, 562-563 (32 rok panowania), mennica Stakhr (ST), Aw: Popiersie króla w prawo; Rw: Dwaj strażnicy ognia stojący po bokach płonącego ołtarza
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.20 g, patyna
Literatura: Mitchiner ACW 1028

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 259

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł