Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:14:40
131396
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 СПБ КБ, Petersburg, cyfry 44 w dacie zamknięte, w ЗОЛОТНИКА litera K z prostą nóżką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 205, Adrianov 1844г

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 265

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  700 zł