Rosja, rubel, 1819 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1819 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1819 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:13:40
131327
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1819 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wyczyszczona, patyna
Literatura: Adrianov 1819, Bitkin 127

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 577

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  200 zł