Niemcy, talar, 1870 A

Niemcy, talar, 1870 A

Niemcy, talar, 1870 A

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:08:40
131238
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar, 1870 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 99, J. 96

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 136

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  175 zł
4)  125 zł