Estonia, 4 öre, 1671

Estonia, 4 öre, 1671

Estonia, 4 öre, 1671

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:02:00
131230
Opis: Estonia - Narwa - Karol XI - okupacja szwedzka, 4 öre, 1671, Narwa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadka moneta wybita w Narwie podczas szwedzkiej okupacji, patyna
Literatura: AAJ 7

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 645

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  55 zł