Austria, talar (Kronentaler), 1796 M

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 21:59:20
131308
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835, talar (Kronentaler), 1796 M, Mediolan
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: justowany, patyna
Literatura: Her. 491, Volgh. 307

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 859

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  90 zł