Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 21:50:20
131162
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: deilkatna patyna
Literatura: Bitkin 1132, Plage 326

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 265

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  800 zł
4)  660 zł
5)  640 zł
6)  600 zł