Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła na zawieszce z łańcuszkiem..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:36:40
130571
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła na zawieszce z łańcuszkiem - z okresu międzywojennego ?
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 6.58 g, 40 x 33 mm,punca srebra 3 i imiennik

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 871

1)  75 zł