Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle słońca i wieńca z kwiatów, i na..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:35:40
130574
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle słońca i wieńca z kwiatów, i napisem AVE MARIA (na zawieszce z łańcuszkiem) - z okresu międzywojennego ?
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 18.69 g, 67 x 59 mm, punca srebra 3 i imiennik MG

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 937

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł